Nově čistíme i parou!!

Zavedli jsme pro Vás novinku - a to čištení parou! Pokud potřebují Vaše sedadla více než jen vytepovat, nabízíme možnost hloubkového čištění parou. Teplota páry se při tepování pohybuje v rozmezí 80-120 stupňů celsia a proto jsou sedadla zároveň dezinfikována. Při této metodě spotřebujeme jen cca 3-8l vody a po číštění tak odjíždíte se suchými sedadly. Díky efektivitě této metody obnovíme původní vzhled Vašich sedadel.   

Jak čištění probíhá:

Neváhejte a objednejte se ZDE


Zabýváme se celými vozovými parky

Vaše firemní vozy jsou Vaší největší vizitkou!!!

Svěřte své vozy do našich rukou a nemusíte se o nic starat. Přijedeme do Vašeho sídla a vozy vyčistíme najednou. Šetříme tak Váš čas i peníze. Jsme mobilní tým a používáme nejmodernější bezoplachovou technologii, díky niž po nás nezůstane nepořádek a můžeme tak provádět svou práci téměř kdekoliv (před sídlem firmy, v garážích...). Díky ručnímu čištění a používané technologii nevynecháme nejmenší detaily a vozy zůstanou déle čisté. V neposlední řadě je naše technologie šetrná nejen k laku aut, ale také k životnímu prostředí, protože šetříme obrovské množství vody na každé umyté vozidlo! Jsme schopní Vaší firmě vystavit i enviromentální certifikát. 

Ukázkové mytí jednoho vozidla poskytujeme zdarma, abyste si mohli naší službu vyzkoušet a proto nás neváhejte nezávazně kontaktovat a smluvit schůzku!


 Zavádíme mobilní automyčku!

 V dnešní hektické době jsme se rozhodli ušetřit ještě více Vašeho drahocenného času a nabízíme Vám možnost si náš tým zavolat domů či do zaměstnání.

Je to jednoduché, buď nám zavoláte nebo vyplníte objednávkový formulář ZDE, kde kliknete na možnost "U Vás doma". Náš tým za Vámi přijede, vyzvedne si klíčky od automobilu a vrhne se na čištění dle Vámi zvoleného programu. Díky naší unikátní technologii nepotřebujeme přípojku na vodu a nezůstane po nás nepořádek. Používáme nejmodernější NANO technologie a nečistoty stíráme rovnou do utěrek vyrobených z mikrovlákna. Čištění tak probíhá velmi rychle (v závislosti na zvoleném programu), efektivně a díky kvalitní autokosmetice vydrží Váš vůz déle čistý.  V neposlední řadě také přispějete k ochraně životního prostředí, protože pomůžete ušetřit přes 200lpitné vody, které by bylo potřebné k umytí vozu v běžné kartáčové automyčce.


Hledáme posilu pro pobočku ruční automyčky WashMyCar v Teplicích. Preferujeme uchazeče, kteří mohou pracovat i v dopoledních hodinách.

Máš rád ten pocit, když můžeš hned vidět výsledky své práce? Láká Tě představa pracovat s krásnými auty? Umíš táhnout za jeden provaz a být usměvavý na zákazníky a své kolegy? Máš chuť učit se novým věcem? Chceš dělat kreativní práci, jejíž výsledky stojí za to?
ANO? Tak to si budeme rozumět…

V Teplicích provozujeme unikátní projekt ekologického mytí a čištění automobilů a hledáme posily do našeho týmu. Budoucí parťáky, kteří se nebojí makat a chtějí s námi růst, odborně zaškolíme a dáme jim příležitost ukázat co v nich je.

Vaším úkolem bude:
• Zvládnutí procesu mytí a čištění automobilu od převzetí klíčků od vozidla až po předání zákazníkovi
• Reporting výsledků nadřízenému
• Svým přístupem a odvedenou prací kouzlit zákazníkům úsměv na rtu

Předpoklady pro obsazovanou pozici:
• Dobré komunikační schopnosti
• Smysl pro detail a férovost
• Záliba v automobilech
• Zkušenosti s mytím a čištěním aut vítané, nikoliv nezbytné (budete profesionálně zaškoleni)
• Řidičský průkaz sk. B výhodou
• Touha dělat práci, která má smysl

Další informace:
• Odměna se skládá z pevné hodinové sazby + výkonnostní složky
• Možnost flexibilního úvazku (domluva na pracovních dnech a hodinách)

NEBO možnost práce na plný úvazek

• Nástup možný IHNED

Váš životopis a pár slov o sobě nám zasílejte na email: wmcteplice@gmail.com