navigate to this website replica rolex. cheap price https://carehers.com. get redirected here replica watches. Top Seller replica rolex. For Sale replica watches. Get More Information https://www.cozyfine.com. over at this website replica rolex. Wiht 40% Discount replica watches. click here now replica rolex watches. Visit Your URL fake rolex. reference replica rolex watches. High Technology replica watches. Copy https://fakerolex.icu. hop over to these guys replica-watches. look these up replica rolex watches. try this site https://replicarolexwatches.club/. this page https://replicarolexwatches.icu/. Wiht 20% Discount replica watches. blog watcheswear.com. best site rolex replica.
Program 1

Auto nejdříve ručně umyjeme NANO šampónem s přísadou kvalitního karnaubského vosku, poté karoserii vysušíme a zbylý film tvořený voskem ručně vyleštíme. Takto ošetřená karoserie lépe odolává UV záření, hmyzu a soli. Zaměřujeme se na každý detail, proto nevynecháme ani prostor pod víčkem plnění nádrže. Také umyjeme a vyleštíme vnější stranu všech oken a zrcátek. Nezapomínáme ani na disky kol a pneumatiky. V interiéru nejprve důkladně vyluxujeme sedačky, prostor pod nimi, koberečky, zavazadlový prostor a veškeré textilní části interiéru. Vyčistíme a ošetříme palubní desku a veškeré vnitřní plasty, které pak budou odolávat UV záření. Stejně dobře si umíme poradit i s koženým interiérem. Pečlivě vyčistíme mezidveřní prostory, hrany dveří a prahy. Na závěr umyjeme okna a zrcátka z vnitřní strany. U oken nezapomínáme ani na vyčištění hran. Tato kompletní očista automobilu trvá přibližně 2 hodiny v závislosti na míře jeho zašpinění. Pro vozy XXL (SUV,MPV,užitkové) vypracován samostatný ceník- pro informace volejte.

  • Cena 1400 Kč
  • (cca 120 minut)

program
Program 2

Auto nejdříve ručně umyjeme NANO šampónem s přísadou kvalitního karnaubského vosku, poté karoserii vysušíme a zbylý film tvořený voskem ručně vyleštíme. Takto ošetřená karoserie lépe odolává UV záření, hmyzu a soli. Zaměřujeme se na každý detail, proto nevynecháme ani prostor pod víčkem plnění nádrže. Také umyjeme a vyleštíme vnější stranu všech oken a zrcátek. Nezapomínáme ani na disky kol a pneumatiky. Kompletní očista exteriéru automobilu trvá přibližně 50 minut v závislosti na míře jeho zašpinění. Pro vozy XXL (SUV,MPV,užitkové) vypracován samostatný ceník- pro informace volejte.

  • Cena 700 Kč
  • (cca 50 minut)

program
Program 3

V interiéru nejprve důkladně vyluxujeme sedačky, prostor pod nimi, koberečky, zavazadlový prostor a veškeré textilní části interiéru. Vyčistíme a ošetříme palubní desku a veškeré vnitřní plasty, které pak budou odolávat UV záření. Stejně dobře si umíme poradit i s koženým interiérem. Pečlivě vyčistíme mezidveřní prostory, hrany dveří a prahy. Na závěr umyjeme okna a zrcátka z vnitřní strany. U oken nezapomínáme ani na vyčištění hran. Kompletní očista interiéru automobilu trvá přibližně 70 minut v závislosti na míře jeho zašpinění. Pro vozy XXL (SUV,MPV,užitkové) vypracován samostatný ceník- pro informace volejte.

  • Cena 1100 Kč
  • (cca 70 minut)

program
Fakturační údaje

Zkontrolujte otevírací dobu pobočky, rezervace mimo otevírací dobu je možná pouze po telefonické domluvě.

Výběr programu

Fakturační údaje
Výběr programu